E-LEARNING

Realizacje

W związku z postępującą informatyzacją polskiej służby zdrowia realizujemy szkolenia informatyczne. Wprowadzamy w ich trakcie w świat współczesnych technologii. Zaczynamy często od podstawowej obsługi komputera i najpotrzebniejszych programów komputerowych aby potem przejść do bardziej specjalistycznych zagadnień. Każde szkolenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Standardowo oferowane szkolenia pozwalają w sprawdzony sposób wprowadzać w tajniki korzystania z komputera. Poziom podstawowy przeznaczony jest do bardzo poczatkujących użytkowników. Kolejny poziom skierowany do średnio-zaawansowanych użytkowników pozwala na swobodne korzystanie z bardziej zaawansowanych narzędzi. Kolejne poziomy kursów korespondują doskonale z wersjami wcześniejszymi dzięki czemu nie ma ryzyka, że konieczne będzie nadrabianie zaległości wynikających z niekompatybilności poziomów.

Najciekawsze zagadnienia z poszczególnych szkoleń są również tematami odrębnych szkoleń, pozwalających zgłębić wiedzę o tak istotnych zagadnieniach jak bezpieczeństwo lub komunikacja przy pomocy Internetu.

Na życzenie klienta opracowujemy również indywidualne programy szkoleniowe dopasowane do bardzo różnorodnych potrzeb. Punktem wyjścia dla takich programów mogą być zarówno nasze doświadczenia jak i konkretne wskazówki klienta.

Dzięki swobodnej atmosferze oraz dopasowaniu naszych programów do sprzętu i oprogramowania klientów uczenie się u nas daje gwarancję skuteczności.

KONTAKT

Czekamy na Twoje pytania
 
Techu - logo
|   Tel. +48 505 956 163   |   biuro@techu.pl   |   www.techu.pl